Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01MG v matné zlaté - technické bodové svítidlo pro povrchovou montáž
Kód / označení výrobce: C052CL-01MG
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá jeden světelný zdroj s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W. Výsledný charakter světla závisí na zvoleném typu žárovky - lze volit mezi různými teplotami chromatičnosti a vyzařovacími úhly podle požadavků na atmosféru a funkci osvětlení. Svítidlo není stmívatelné. Nejčastěji slouží k vytvoření akcentního nebo orientačního osvětlení, případně k nasvícení konkrétních objektů či ploch.
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Rozměry: výška 100 mm, průměr 52 mm
  • Patice: GU10 (1x max. 10 W)
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Montáž: povrchová
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01MG - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 2239 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Order number: M C052CL-01MG
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4251110061528
Parameters
Výška v mm 100
Hmotnost g 289
Průměr v mm 52
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W
Napájecí napětí 230V