Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01W, válcové, bílý hliník, GU10
Stropní svítidlo s válcovým tvarem a povrchovou montáží je určeno pro jednu žárovku GU10 s maximálním příkonem 10 W. Svítidlo poskytuje směrované bodové světlo, které je vhodné pro akcentní nebo zónové osvětlení v interiéru. Typicky se využívá v obytných místnostech, chodbách, kancelářích nebo v komerčních prostorách, kde je potřeba zvýraznit konkrétní plochu či objekt. V návrhu osvětlení slouží jako doplňkový nebo akcentní světelný prvek.
Kód / označení výrobce: FOCUS S C052CL-01W
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Montáž: povrchová (na strop)
  • Patice: GU10 (1x)
  • Maximální příkon: 10 W
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 100 mm
  • Průměr: 52 mm
Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 2574 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo FOCUS S C052CL-01W, válcové, bílý hliník, GU10Stropní svítidlo s válcovým tvarem a povrchovou montáží je určeno pro jednu žárovku GU10 s maximálním příkonem 10 W.… Read more
Order number: M C052CL-01W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4251110080994
Parameters
Výška v mm 100
Hmotnost g 289
Průměr v mm 52
Ochrana IP IP20
Max. příkon světelného zdroje 10W
Výkon 10W
Napájecí napětí 230V