Kód / označení výrobce: MOD498CL-L13BK
Design a konstrukce
Konstrukce kombinuje černé kovové tělo s transparentním skleněným difuzorem, který zajišťuje měkké rozptýlení světla bez oslnění. Minimalistický tvar s kruhovým půdorysem a výškou 114,5 mm umožňuje instalaci i v místnostech s nižšími stropy. Skleněný difuzor dodává svítidlu elegantní a nadčasový vzhled.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 13 W
  • Světelný tok: 800 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 80
  • Stmívání: ano
  • Vyzařovací úhel: 100°
  • Průměr: 200 mm
  • Výška: 114,5 mm
  • Materiál: kov, sklo
  • Barva: černá, transparentní sklo
  • Životnost: 50 000 h
Stropní svítidlo Float 3000K 13W MOD498CL-L13BK - MAYTONI
Lowest price guarantee
Skladem u výrobce 98 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Float 3000K 13W - černé, skleněný difuzor, MaytoniStropní svítidlo Float představuje kompaktní řešení pro rovnoměrné základní osvětlení v obytných i komerčních… Read more
Order number: M MOD498CL-L13BK
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776226420
Parameters
Výška v mm 114,5
Třída ochrany II
Úhel záření 100°
Stmívatelné ano
Životnost 50000h
Hmotnost g 1200
Energetická účinnost F
Index podání barev 80
Průměr v mm 200
Ochrana IP IP20
Světelný tok 800lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 13W
Výkon 13W