Stropní svítidlo MARGHERA 2 390051 - STARS OF LIGHT
Skladem u výrobce více než 20 ks
Termín dodání: 1 týden
Stropní svítidlo MARGHERA 2
Order number: EG 390051
Manufacturer: STARSOFLIGHT
EAN: 9008606221158
Parameters
| Výška v mm | 135 |
| Hmotnost g | 4040g |
| Energetická účinnost | E |
| Index podání barev | 80 |
| Průměr v mm | 595 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 4200lm |
| Teplota barvy světla | 3000 |
| Max. příkon světelného zdroje | 36W |
| Výkon | 35.2W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | ocel/plast |
| Barva | černá |
| Kolekce | MARGHERA 2 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | STARS OF LIGHT |
| U výrobce dostupných | více než 20 ks |
| Stmívatelné | ano |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.