Stropní svítidlo Onda C024CL-L12B4K, černé, 12W, 4000K, 85 mm
Kód / označení výrobce: Onda C024CL-L12B4K
Design a konstrukce
Kompaktní těleso svítidla je vyrobeno z hliníku v černém provedení. Minimalistický kruhový tvar s čistým profilem umožňuje nenápadné začlenění do moderních interiérů. Výška svítidla je 80 mm, průměr 85 mm. Povrchová úprava působí technicky a současně elegantně.
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 12 W a světelném toku 700 lm. Vyzařovací úhel 120° zajišťuje rozptýlené, homogenní světlo bez ostrých stínů, což je vhodné pro celkové osvětlení místností. Teplota chromatičnosti 4000 K poskytuje neutrální bílou barvu světla, která podporuje vizuální komfort při běžných činnostech. Index podání barev CRI 80 umožňuje věrné zobrazení barev v interiéru. Svítidlo není stmívatelné.
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 80 mm
  • Průměr: 85 mm
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 700 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K
  • CRI: 80
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Montáž: přisazená (na strop)
Stropní svítidlo Onda C024CL-L12B4K - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 114 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Onda C024CL-L12B4K, černé, 12W, 4000K, 85 mmStropní svítidlo Onda C024CL-L12B4K poskytuje rovnoměrné, měkké osvětlení s neutrálním bílým světlem (4000 K), které… Read more
Order number: M C024CL-L12B4K
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4251110075419
Parameters
Výška v mm 80
Úhel záření 120°
Hmotnost g 320
Index podání barev 80
Průměr v mm 85
Ochrana IP IP20
Světelný tok 800lm
Teplota barvy světla 4000K
Napájecí napětí 230V