Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B4K s nepřímým i přímým světlem, černé provedení
Kód / označení výrobce: Planet C009CW-L12B4K
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 12 W a světelném toku 620 lm. Vyzařovací úhel 90° zajišťuje rovnoměrné rozprostření světla v prostoru. Kombinace hlavního světla a nepřímého podsvícení vytváří příjemnou atmosféru a eliminuje tvrdé stíny. Neutrální bílá barva světla (4000 K) je vhodná pro pracovní i komunikační prostory. Index podání barev CRI 80 zajišťuje věrné zobrazení barev v interiéru. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 620 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Index podání barev: CRI 80
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: přisazená na strop
  • Rozměry: průměr 100 mm, výška 92 mm
Stropní svítidlo Planet C009CW-L12B4K - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 71 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Order number: M C009CW-L12B4K
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776024163
Parameters
Záruční doba 5 let
Výška v mm 92
Úhel záření 120°
Hmotnost g 360
Index podání barev 80
Průměr v mm 100
Ochrana IP IP20
Světelný tok 500lm
Teplota barvy světla 4000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W