Stropní svítidlo Planet C009CW-L16W s nepřímým i přímým světlem, bílá
Kód / označení výrobce: Planet C009CW-L16W
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výkon: 16 W
  • Světelný tok: 1110 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • CRI: 80
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Montáž: přisazená (stropní)
  • Výška: 92 mm
  • Průměr: 120 mm
Stropní svítidlo Planet C009CW-L16W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 210 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Order number: M C009CW-L16W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4251110021225
Parameters
Záruční doba 5 let
U výrobce dostupných 210 ks
Výška v mm 92
Úhel záření 120°
Hmotnost g 400
Index podání barev 80
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1000lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 16W
Výkon 16W