Kód / označení výrobce: C089CL-12W3K-B
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 890 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 110°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: přisazená na strop
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 64 mm
Stropní svítidlo Vega 12W 110d C089CL-12W3K-B - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 279 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Vega 12W, černé, 3000K, 110°Kompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje rovnoměrné a měkké světlo s teplou bílou chromatičností 3000 K. Díky… Read more
Order number: M C089CL-12W3K-B
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776080213
Parameters
U výrobce dostupných 279 ks
Výška v mm 64
Třída ochrany II
Úhel záření 110°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 586
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 890lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W