Kód / označení výrobce: C089CL-12W3K-BMG
Design a konstrukce
Tělo svítidla má válcový tvar z hliníku v kombinaci černé a matné zlaté barvy. Vnitřní zlatý povrch napomáhá vytvářet příjemnou světelnou atmosféru a zároveň snižuje oslnění. Výška svítidla je 64 mm, průměr 120 mm. Konstrukce je robustní a vhodná pro dlouhodobý provoz.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 890 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá / matná zlatá
  • Výška: 64 mm
  • Průměr: 120 mm
  • Krytí: IP20
  • Montáž: povrchová
Stropní svítidlo Vega 12W 110d C089CL-12W3K-BMG - MAYTONI
Lowest price guarantee
NOVINKA ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 370 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Vega 12W, černá/matná zlatá, 110°Kompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje měkké, rovnoměrné světlo s teplou bílou chromatičností 3000 K.… Read more
Order number: M C089CL-12W3K-BMG
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776084679
Parameters
Výška v mm 64
Stmívatelné ne
Hmotnost g 586
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 890lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W