Kód / označení výrobce: C089CL-12W3K-W
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 12 W a poskytuje světelný tok 890 lm. Teplota chromatičnosti 3000 K vytváří příjemnou atmosféru vhodnou pro běžné denní i večerní osvětlení. Široký vyzařovací úhel 110° zajišťuje rozptýlené světlo bez ostrých stínů, což je ideální pro celkové nasvícení prostoru. Vysoký index podání barev (CRI 90) zaručuje věrné zobrazení barev v interiéru. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 890 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Montáž: povrchová (stropní)
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 64 mm
Stropní svítidlo Vega 12W 110d C089CL-12W3K-W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 211 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Vega 12W, 3000K, 110°, bílý hliník, MaytoniStropní svítidlo Vega je určeno pro povrchovou montáž a poskytuje rovnoměrné, měkké osvětlení s teplou bílou barvou… Read more
Order number: M C089CL-12W3K-W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776080817
Parameters
Výška v mm 64
Stmívatelné ne
Hmotnost g 606
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 890lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W