Kód / označení výrobce: C089CL-15W3K-B
Design a konstrukce
Konstrukce svítidla je tvořena hliníkovým válcem v černém provedení. Minimalistický tvar a decentní povrchová úprava umožňují začlenění do moderních i technicky laděných interiérů. Výška svítidla je 70 mm, průměr 140 mm.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1020 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 70 mm
  • Průměr: 140 mm
  • Krytí: IP20
  • Montáž: povrchová (na strop)
Stropní svítidlo Vega 15W 110d C089CL-15W3K-B - MAYTONI
Lowest price guarantee
NOVINKA ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 62 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Vega 15W, 3000K, černé, 110°Stropní svítidlo Vega je určeno pro povrchovou montáž a poskytuje rozptýlené, příjemně teplé světlo s teplotou chromatičnosti 3000 K.… Read more
Order number: M C089CL-15W3K-B
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776080220
Parameters
Výška v mm 70
Stmívatelné ne
Hmotnost g 754
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 140
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1020lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W