Kód / označení výrobce: C089CL-15W3K-W
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý válcový tvar s výškou 70 mm a průměrem 140 mm. Tělo je vyrobeno z hliníku v bílé barvě, což podporuje čistý a technický vzhled. Konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a stabilní provoz.
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj s příkonem 15 W a světelným tokem 1020 lm. Teplota chromatičnosti 3000 K vytváří příjemnou teplou bílou atmosféru vhodnou pro obytné i komerční interiéry. Vyzařovací úhel 110° zajišťuje široké a rovnoměrné rozprostření světla v prostoru. Vysoký index podání barev (CRI 90) umožňuje věrné zobrazení barev v interiéru. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Příkon: 15 W
  • Světelný tok: 1020 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Montáž: přisazená (na strop)
  • Rozměry: průměr 140 mm, výška 70 mm
Stropní svítidlo Vega 15W 110d C089CL-15W3K-W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 128 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Vega 15W, 3000K, 110°, bílý hliníkKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje rozptýlené teplé bílé světlo s vysokým podáním barev. Je určeno… Read more
Order number: M C089CL-15W3K-W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776080824
Parameters
Výška v mm 70
Stmívatelné ne
Hmotnost g 754
Energetická účinnost F
Index podání barev 90
Průměr v mm 140
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1020lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W