Kód / označení výrobce: C032CL-12W3K-RD-B
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý válcový tvar s výškou 60 mm a průměrem 120 mm. Tělo je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě, což podtrhuje technický a současný charakter produktu. Konstrukce je plochá a navržená pro snadnou montáž do systému Unity.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 770 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 60 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Záruka: 5 let
  • Kompatibilita: pouze Unity-schienový systém
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Zon 12W 120d C032CL-12W3K-RD-B - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 62 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 12W, 120°, černé provedení, 3000K, pro Unity systémKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem je určeno pro montáž do Unity-schienového systému.… Read more
Order number: M C032CL-12W3K-RD-B
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081647
Parameters
U výrobce dostupných 62 ks
Výška v mm 60
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 380
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 560lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W