Kód / označení výrobce: C032CL-12W3K-RD-MG
Design a konstrukce
Svítidlo má jednoduchý válcový tvar s výškou 60 mm a průměrem 120 mm. Tělo je vyrobeno z hliníku v matné zlaté povrchové úpravě, která působí decentně a současně dodává prostoru jemný akcent. Konstrukce je navržena pro přímou montáž do Unity-schienového systému, což zajišťuje čistý detail napojení a snadnou instalaci.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 790 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • CRI: 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 60 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Kompatibilita: Unity-schienový systém
Stropní svítidlo Zon 12W 120d C032CL-12W3K-RD-MG - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 123 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 12W, 120°, 3000K, matná zlatá - pro Unity systémKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem, určené pro montáž do Unity-schienového systému. Světlo… Read more
Order number: M C032CL-12W3K-RD-MG
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081685
Parameters
U výrobce dostupných 123 ks
Stmívatelné ne
Hmotnost g 300
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 600lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W