Kód / označení výrobce: C032CL-12W3K-RD-W
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 870 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 60 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Kompatibilita: Unity-schienový systém
Stropní svítidlo Zon 12W 120d C032CL-12W3K-RD-W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 178 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 12W, 3000K, bílá, pro Unity systémKód / označení výrobce: C032CL-12W3K-RD-WDesign a konstrukceStropní svítidlo Zon je navrženo v jednoduchém válcovém tvaru s… Read more
Order number: M C032CL-12W3K-RD-W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081661
Stmívatelné ne
Hmotnost g 350
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 660lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W