Kód / označení výrobce: C032CL-24W3K-RD-MG
Design a konstrukce
Kruhové tělo svítidla s výškou 60 mm a průměrem 220 mm je vyrobeno z hliníku v matné zlaté povrchové úpravě. Minimalistické provedení a nízký profil umožňují nenápadné začlenění do moderních interiérů, kde je kladen důraz na čisté linie a funkčnost.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 24 W
  • Světelný tok: 1410 lm
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 220 mm
  • Výška: 60 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Záruka: 5 let
  • Kompatibilita: Unity-schienový systém
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Zon 24W 120d C032CL-24W3K-RD-MG - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 126 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 24W, 3000K, 220 mm, matná zlatá pro Unity systémKompaktní stropní svítidlo s integrovaným LED modulem poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení s teplotou… Read more
Order number: M C032CL-24W3K-RD-MG
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081746
Stmívatelné ne
Hmotnost g 780
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 220
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1420lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 24W
Výkon 24W