Kód / označení výrobce: C032CL-24W3K-RD-W
Technické vlastnosti
  • Výkon: 24 W
  • Světelný tok: 1500 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Průměr: 220 mm
  • Výška: 60 mm
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Kompatibilita: Unity-schienový systém
Stropní svítidlo Zon 24W 120d C032CL-24W3K-RD-W - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 70 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 24W, 3000K, bílá, pro Unity systémKód / označení výrobce: C032CL-24W3K-RD-WDesign a konstrukceKruhové stropní svítidlo s plochým profilem je vyrobeno z… Read more
Order number: M C032CL-24W3K-RD-W
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081722
Stmívatelné ne
Hmotnost g 780
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 220
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1690lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 24W
Výkon 24W