Kód / označení výrobce: C032CL-36W3K-RD-B
Technické vlastnosti
  • Výkon: 36 W
  • Světelný tok: 1950 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 300 mm
  • Výška: 60 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Kompatibilita: Unity-schienový systém
  • Záruka: 5 let
Světelné studio Aulix
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Zon 36W 120d C032CL-36W3K-RD-B - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 148 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 36W pro Unity systém, černé provedení, 3000KStropní svítidlo Zon je určeno pro montáž do Unity-schienového systému a poskytuje plošné, rovnoměrné osvětlení s… Read more
Order number: M C032CL-36W3K-RD-B
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081760
Parameters
U výrobce dostupných 148 ks
Výška v mm 60
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 1190
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 300
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1800lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 36W
Výkon 36W