Kód / označení výrobce: C032CL-90W3K-RD-MG
Design a konstrukce
Kruhové svítidlo s průměrem 600 mm a výškou 60 mm má plochý profil a čisté linie, které podporují moderní architektonické řešení. Tělo je vyrobeno z hliníku v matné zlaté povrchové úpravě. Minimalistický design umožňuje začlenění do reprezentativních i pracovních prostor, kde je kladen důraz na vizuální čistotu a funkčnost.
Technické vlastnosti
  • Výkon: 90 W
  • Světelný tok: 6590 lm
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 600 mm
  • Výška: 60 mm
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Montáž: do Unity-schienového systému
  • Záruka: 5 let
Světelné studio Aulix
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Stropní svítidlo Zon 90W 120d C032CL-90W3K-RD-MG - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 208 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Stropní svítidlo Zon 90W, 600 mm, 3000K, matná zlatá - pro Unity systémStropní svítidlo Zon představuje výkonné plošné LED osvětlení určené pro montáž do Unity-schienového systému… Read more
Order number: M C032CL-90W3K-RD-MG
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776081920
Parameters
U výrobce dostupných 208 ks
Stmívatelné ne
Hmotnost g 3330
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 600
Ochrana IP IP20
Světelný tok 4970lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 90W
Výkon 90W