Kód / označení výrobce: TR007-1-12W3K-B-1
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 780 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 85 mm
Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 12W 120d TR007-1-12W3K-B-1 - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 16 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Kolejnicové svítidlo ONDA pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 12W, 120°Otočné svítidlo ONDA je určeno pro 1fázový kolejnicový systém UNITY a poskytuje rozptýlené, příjemné světlo s… Read more
Order number: M TR007-1-12W3K-B-1
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776091592
Parameters
Výška v mm 110
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 344
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 85
Ochrana IP IP20
Světelný tok 780lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W