Kód / označení výrobce: TR007-1-18W3K-W-1
Technické vlastnosti
  • Výkon: 18 W
  • Světelný tok: 1490 lm
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 120 mm
Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 18W 120d TR007-1-18W3K-W-1 - MAYTONI
Lowest price guarantee
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 193 ks
Termín dodání: 2 týdny
Add to cart
Kolejnicové svítidlo ONDA pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 18W, 120°Kolejnicové svítidlo ONDA je určeno pro jednofázové lištové systémy UNITY a nabízí plošné, rovnoměrné osvětlení… Read more
Order number: M TR007-1-18W3K-W-1
Manufacturer: MAYTONI
EAN: 4099776091622
Parameters
U výrobce dostupných 193 ks
Stmívatelné ne
Hmotnost g 578
Energetická účinnost F
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1490lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 18W
Výkon 18W