Vestavné LED svítidlo PIXEL X3 9 W 220-240 V 2700 K stmívatelné 36° Ra90 černé - TLG
Skladem u výrobce
Termín dodání: 2 týdny
Order number: SLC SLC1261
Manufacturer: TLG
EAN: 7070938068642
Parameters
| Úhel záření | 36° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 100000 |
| Hmotnost g | 210g |
| Energetická účinnost | F |
| Index podání barev | 90 |
| Šířka v mm | 45 |
| Délka v mm | 105 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 427lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 9W |
| Výkon | 9W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Montážní otvor v mm | 97x37 |
| Zápustná hloubka v mm | 51 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Kolekce | PIXEL |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | TLG |
| Výroba na zakázku | ano |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.