Závěsné svítidlo ALBARINO 39665 - STARS OF LIGHT
Skladem u výrobce 8 ks
Termín dodání: 1 týden
Závěsné svítidlo ALBARINOZávěsné svítidlo ALBARINO
Order number: EG 39665
Manufacturer: STARSOFLIGHT
EAN: 9002759396657
Parameters
| Výška v mm | 1500 |
| Hmotnost g | 2380g |
| Průměr v mm | 350 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel/sklo |
| Barva | chrom/černá |
| Kolekce | ALBARINO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | STARS OF LIGHT |
| U výrobce dostupných | 8 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.