Product description
Závěsné svítidlo Boa SP1 má 1200 cm dlouhý napájecí kabel v bílém provedení, kovové bíle matně lakované tělo a kulaté skleněné vyfukované stínidlo o průměru 30 cm s bílou mléčnou leptanou úpravou. Uvnitř je osazeno paticí E27 pro žárovku o maximálním příkonu 1 x 60 W, která není dodávána v balení. Pro úsporu el. energie doporučujeme použití úsporné LED žárovky. Délku zavěšení je možné libovolně nastavovat při instalaci od 48 cm do 1200 cm s možností variabilně kabel připevnit ke stěně či stropu pro efektní zavěšení pomocí 6 přiložených držáků kabelu v bílé barvě.
Závěsné svítidlo Ideal Lux Boa SP1 bianco 160863 bílé - IDEALLUX
Skladem u výrobce 37 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo Boa SP1 má 1200 cm dlouhý napájecí kabel v bílém provedení, kovové bíle matně lakované tělo a kulaté skleněné vyfukované stínidlo o průměru 30 cm s bílou mléčnou… Read more
Order number: ILUX 160863
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696160863
Parameters
| Výška v mm | 12000 |
| Hmotnost g | 2900 |
| Průměr v mm | 300 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov/sklo/textil |
| Barva | bílá |
| Kolekce | BOA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 37 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.