Product description
Vzdušné závěsné svítidlo Konse v největším provedení se 7 paticemi E27 pro žárovky o maximálním příkonu 7 x 60 W se stane dominantou většího interiéru. Je složeno z několika kovových zlatě lakovaných elipsovitě poskládaných kruhů, což při svitu vytváří na stěnách zajímavé efekty.
Závěsné svítidlo Ideal Lux Konse SP7 oro 156033 zlaté 80cm - IDEALLUX
Skladem u výrobce 40 ks
Termín dodání: 2 týdny
Vzdušné závěsné svítidlo Konse v největším provedení se 7 paticemi E27 pro žárovky o maximálním příkonu 7 x 60 W se stane dominantou většího interiéru. Je složeno z několika… Read more
Order number: ILUX 156033
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696156033
Parameters
| Výška v mm | 1980 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 4600 |
| Šířka v mm | 800 |
| Průměr v mm | 800 |
| Délka v mm | 800 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 420W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | zlatá |
| Počet světelných zdrojů | 7 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | KONSE |
| U výrobce dostupných | 40 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.