Závěsné svítidlo Ideal Lux Mr Jack SP1 cromo small 116457 - IDEALLUX
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Order number: ILUX 116457
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696116457
Parameters
| Třída ochrany | I |
| Energetická účinnost | F |
| Šířka v mm | 120 |
| Průměr v mm | 110 |
| Délka v mm | 120 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 28W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | chrom |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 520 |
| Výška v mm | 2135 |
| Materiál | kov |
| Kolekce | MR JACK |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.