Závěsné svítidlo Ideal Lux Nemo fume 094229 - IDEALLUX
Skladem u výrobce 20 ks
Termín dodání: 2 týdny
Order number: ILUX 094229
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696094229
Parameters
| Výška v mm | 2370 |
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 400 |
| Průměr v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Kolekce | NEMO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 2700 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | kouřová |
| U výrobce dostupných | 20 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.