Závěsný lustr Ideal Lux Discovery Fade SP1 149585 šedý 20cm - IDEALLUX
Termín dodání: červen 2026
Order number: ILUX 149585
Manufacturer: IDEALLUX
EAN: 8021696149585
Parameters
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 1300 |
| Šířka v mm | 200 |
| Průměr v mm | 200 |
| Délka v mm | 200 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2180 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | černý chrom |
| Kolekce | NEMO |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.