Product description
Závěsné svítidlo nh 35 – skleněná koule a mosazný detail
Kód / označení výrobce: nh 35 Suspension / 1283010A
Design a konstrukce
Závěsné svítidlo nh 35 navržené studiem Neri&Hu kombinuje ručně foukané sklo s prvky z kartáčované mosazi. Dominantním prvkem je opálová skleněná koule o průměru 350 mm, zavěšená na subtilní černé konstrukci s mosazným detailem. Minimalistická forma a kvalitní materiály podtrhují současný charakter svítidla, které je určeno pro interiérové použití.
Charakter světla
Svítidlo poskytuje rozptýlené, měkké světlo, které vytváří příjemnou atmosféru v prostoru. Díky světelnému toku 1775 lm je vhodné pro celkové i zónové osvětlení v obytných i veřejných interiérech. Opálové sklo zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla bez oslnění. Index podání barev CRI 80 umožňuje věrné vnímání barev v interiéru. Svítidlo je osazeno paticí E27 pro LED retrofit zdroj do maximálního výkonu 20 W (zdroj není součástí).
Typické použití
Tento typ závěsného svítidla se uplatní zejména nad jídelními stoly v rezidenčních interiérech, v lounge zónách hotelů, recepcích nebo v kavárnách a restauracích, kde je požadován jak funkční, tak i estetický světelný prvek. Vhodné také pro galerijní a prezentační prostory, kde je důležitý vizuální charakter svítidla.
Orientační plocha osvětlení
Při světelném toku 1775 lm a charakteru závěsného svítidla lze orientačně počítat s osvětlením plochy přibližně 10 m² při běžné intenzitě osvětlení. Výsledná plocha závisí na výšce stropu, barevnosti stěn a celkovém konceptu osvětlení v daném prostoru.
Patice a kompatibilita
Svítidlo je vybaveno paticí E27 a je určeno pro použití s LED retrofit zdrojem do výkonu 20 W. Tato konfigurace umožňuje volbu vhodné teploty chromatičnosti a světelného výkonu dle požadavků projektu.
Technické vlastnosti
- Materiál: foukané sklo, kartáčovaná mosaz
- Barva: černá, mosaz
- Výška: 615 mm
- Průměr difuzoru: 350 mm
- Průměr základny: 140 mm
- Příkon: 17 W
- Světelný tok: 1775 lm
- CRI: 80
- Patice: E27 (zdroj není součástí)
- Napětí: 220–240 V
- Určeno pro vnitřní použití
nh 35 závěsné - ARTEMIDE
Skladem u výrobce
Termín dodání: 8 týdnů
Závěsné svítidlo nh 35 – skleněná koule a mosazný detailKód / označení výrobce: nh 35 Suspension / 1283010ADesign a konstrukceZávěsné svítidlo nh 35 navržené studiem Neri&Hu… Read more
Parameters
| Výška v mm | 615 |
| Průměr v mm | 350 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Výkon | 20W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | černá / mosaz |
| Kolekce | nh Suspension |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | ARTEMIDE |
| Materiál | sklo / kartáč. mosaz |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.