Popis produktu
Osram ECO, HALOLINE, R7s 118mm 230V 230W 5000lm 2950K stmívatelná. Až o 20% vyšší svítivost než běžné žárovky. Provoz na 230V (bez trafa). Střední životnost 2000h. EEK: C
Halogenová žárovka Osram ECO HALOLINE R7s 230V 230W 114,2mm 2950K 5000lm - OSRAM
Osram ECO, HALOLINE, R7s 118mm 230V 230W 5000lm 2950K stmívatelná. Až o 20% vyšší svítivost než běžné žárovky. Provoz na 230V (bez trafa). Střední životnost 2000h. EEK: C Více
Objednací číslo: OSR 64701
Výrobce:
EAN: 4008321207692
Parametry
| Průměr v mm | 12 |
| Výrobce | OSRAM |
| Světelný tok | 5000lm |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | R7s |
| Max. příkon světelného zdroje | 230W |
| Stmívatelné | ano |
| Energetická účinnost | C |
| Teplota barvy světla | 2950K |
| Včetně světelného zdroje | ano |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.