UKONČENA VÝROBA T5 kruhová zářivka 230V 2GX13 40W 4000K - BIG WHITE (SLV)
Parametry
| Rozměry v mm | 30 |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Světelný tok | 3300lm |
| Patice | 2GX13 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Typ světelného zdroje | úsporná zářivka |
| Výrobce | SLV - BIG WHITE |
| Průměr v mm | 300 |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.