Popis produktu
Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které však nejsou důvodem k reklamaci.
Gina si pohrává s myšlenkou připevnit na zeď ruční lucernu, jejíž obruč těsně zapadne do horního držáku a nadčasový kulový difuzor zapadne na místo na druhém držáku. Šňůra omotaná tmavou látkou se zapojuje do zásuvky ve zdi, díky čemuž je Gina snadným způsobem, jak dodat dočasnému prostoru okamžitý půvab.
VÝPRODEJ VZORKU - Nástěnné svítidlo GINA ocel/sklo starobronz/opál E27 1x8W - HUDSON VALLEY (Mitzi)
VYSTAVENO NA STUDIU
Skladem 1 ks
Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které však nejsou důvodem k reklamaci.Gina si pohrává s myšlenkou připevnit… Více
Parametry
| Výška v mm | 616 |
| Šířka v mm | 177,8 |
| Délka v mm | 228,6 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Výkon | 8W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel/sklo |
| Barva | starobronz |
| Kolekce | GINA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| U výrobce dostupných | 32 ks |
| Výroba na zakázku | ano |
| Vystaveno na studiu | ano |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.