Popis produktu
Stropní světlo kovové bílé, textil černý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič barev, barvy lze fixovat, duhový efekt, Ø 400, H: 110, LED 18W+RGB 5W 230V, 1440lm zdroj, 700lm výstup, 3000-6000K
Toto kulaté stropní svítidlo ze série Clarke Ø40cm zapadne do prostředí široké škály stylů bydlení. Boční plocha 11cm stropního svítidla je vyrobena z černého textilu a má symetrický vzor. Opálová akrylová deska uvnitř textilu pokrývá desku LED stropního světla, která poskytuje 700lumenů světla s barvou světla 3000K (teplá bílá). Přiloženým dálkovým ovladačem můžete ztlumit světlo, nastavit světlo v barvách RGB a mít také funkci nočního osvětlení. Funkce duhového efektu, ve které lampa osvětluje místnost duhovými barvami, vytváří jedinečnou atmosféru.
CLARKE 15229D9 Stropní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Stropní světlo kovové bílé, textil černý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič barev, barvy lze fixovat, duhový efekt, Ø 400, H: 110,… Více
Objednací číslo: GLO 15229D9
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371418237
Parametry
| Výška v mm | 110 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Průměr v mm | 400 |
| Hloubka v mm | 110 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 700lm |
| Teplota barvy světla | RGB+3000-6000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Výkon | 18W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov / textil |
| Barva | bílá / černá |
| Kolekce | CLARKE |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.