Popis produktu
Vestavné sádrové svítidlo s CREE LED diodami. Svítidlo je možné přemalovávat běžnými interiérovými barvami. Bezrámečková úprava. Montáž pouze do sádrokartonových stěn.
RED - dekorativní osvětlení do každého interiéru
Každý interiér je unikátní a vyžaduje individuální přístup při řešení ideálního osvětlení. Někam se hodí spíš klasika, jinde vyniknou především odvážné moderní kombinace materiálů, tvarů a barev. Katalog svítidel RED nabízí řešení osvětlení do každého interiéru.
Závěsná svítidla podle posledních trendů se hodí do jídelny, pracovny, ložnice i obývacího pokoje. Stropní svítidla jsou k dispozici hranatá, kulatá i lineární, ta s dostatečným IP krytím najdou své uplatnění zejména v koupelnách. Nástěnná svítidla různých typů jsou velmi oblíbená jako doplňkové osvětlení do koupelen, jídelen i na chodbu. Často se používají také vestavné bodovky, které jsou nenápadné a přitom výkonné. Umístit je můžete na strop i do stěny. K dispozici jsou také samostatná stínidla a různé další komponenty svítidel, stolní i stojací lampy.
Neváhejte kombinovat různé typy osvětlení, abyste dosáhli ve vašem interiéru dokonalého osvětlení. Světlo je ale důležité i venku, v katalogu svítidel RED proto najdete také venkovní svítidla nejrůznějších tvarů a typů – pojezdová, sloupková, nástěnná, stropní i dekorativní.
AULIX - přímý prodejce svítidel RED v ČR
DIP zápustná sádrová 230V/500mA LED 24x0.5W 3000K - RED - DESIGN RENDL
Skladem u výrobce 0 ks
Termín dodání: 1 týden
Vestavné sádrové svítidlo s CREE LED diodami. Svítidlo je možné přemalovávat běžnými interiérovými barvami. Bezrámečková úprava. Montáž pouze do sádrokartonových stěn. Více
Parametry
| Barva | sádra |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Patice | LED |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Materiál | ekolit |
| Počet světelných zdrojů | 24 |
| Proudové zatížení | 500mA |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Napájecí napětí | 500mA |
| Montážní otvor v mm | 300/180 |
| Zápustná hloubka v mm | 85 |
| Montážní otvor - tvar | obdélník |
| Délka v mm | 200 |
| Rozměry v mm | 9/20 |
| Výrobce | RED - DESIGN RENDL |
| 3D model | 3D model na vyžádání |
| Výška v mm | 90 |
| Výkon | 0.5W |
| Max. příkon světelného zdroje | 0.5W |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.