Popis produktu
Stropní svítidlo, chrom, akryl opál bílý, nastavitelné, noční světlo, kompatibilní se Smart Home a Alexa, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič a fixace barvy, DxŠxV: 1200x600x90, včetně 1xLED 27W 230V, 100-1100lm, 3000K, 1xRGB LED 9W 230V
Moderní LED stropní svítidlo ze série Domenico má všestranné použití. Je vhodné do chodby, obývacího pokoje, kuchyně, kanceláři, nebo do ložnici. Sestává ze dvou tenkých pohyblivých tyčí a vyrobené je z chromu a opálově bílého akrylu. Stmívatelné svítidlo obsahuje 27W LED zdroj a poskytuje celkem až 820 lumenů světla s teplotou světla 3000 Kelvinů, kterou lze snadno změnit pomocí dálkového ovládání. Díky integrovanému 9W LED RGB zdroji umožňuje svítit různými barvami. Požadovanou barvu lze také fixovat. Svítidlo má navíc funkci nočního světla. Smart svítidlo se snadno ovládá přes aplikaci Tuya Smart App (Android ™ / IOS). Ovládání hlasem je možné přes Amazon Echo ™, Google Home atd. Výhodou je bezproblémová integrace do inteligentní domácí sítě v kombinaci s neomezeným připojením k jiným zařízením v síti. Obsluha přes domácí síť šetří vaši elektřinu.
DOMENICO 41910-32SH Stropní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Stropní svítidlo, chrom, akryl opál bílý, nastavitelné, noční světlo, kompatibilní se Smart Home a Alexa, stmívatelné, dálkové ovládání, měnič a fixace barvy, DxŠxV: 1200x600x90,… Více
Objednací číslo: GLO 41910-32SH
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371399246
Parametry
| Výška v mm | 90 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Šířka v mm | 600 |
| Délka v mm | 1200 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1000lm |
| Teplota barvy světla | RGB+3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Výkon | 27W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | chrom / opál |
| Kolekce | DOMENICO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Materiál | kov / akrylát |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.