UKONČENA VÝROBA Fluo driver 1-10v 39w - IDEALLUX
Parametry
| Výška v mm | 21 |
| Stmívatelné | ano, 1-10V |
| Hmotnost g | 200 |
| Šířka v mm | 30 |
| Délka v mm | 280 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 39W |
| Výkon | 39W |
| Proudové zatížení | 700mA |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Kolekce | FLUO |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.