Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, 5 různých stínidel, černé řetězy, DxŠxV: 1300x195x1250, bez žárovek 5xE27, max. 60W 230V
Závěsné svítidlo Halia má celkovou délku 130cm. Pět stínítek různých tvarů je vyrobených z černých kovových tyčí, které jsou krásně provlečené konopným provazem. Volným výběrem zdroje světla 5xE27, max. 60W můžete určit intenzitu a barvu světla ve svém domě. LED žárovky jsou obzvláště vhodné pro použití v otevřených svítidlech bez oslnění. Z důvodu jejich dlouhé životnosti doporučujeme používat LED žárovky. K dotvoření celkového obrazu vašeho domu vám doporučujeme použít další modely z této série.
UKONČENA VÝROBA HALIA 15673H2 Závěsné svítidlo - GLOBO
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, 5 různých stínidel, černé řetězy, DxŠxV: 1300x195x1250, bez žárovek 5xE27, max. 60W 230VZávěsné svítidlo Halia má celkovou… Více
Objednací číslo: GLO 15673H2
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371411641
Parametry
| Výška v mm | 1250 |
| Šířka v mm | 195 |
| Délka v mm | 1300 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 300W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / konopný provaz |
| Barva | černá / hnědá |
| Kolekce | HALIA |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.