Popis produktu
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, snímač: V: 1,8m, 90°, dosah max. 8m, ŠxV: 225x340, H: 275, bez žárovky 1xE27 LED, max. 15W 230V
Černé kovové svítidlo z nerezavějící oceli se perfektně hodí na stěnu vašeho domu. Kryt je vyroben z čirého plastu a díky svému krytí IP44 je ideálně vhodný pro venkovní použití. Svítidlo je 22,5cm široké, 34cm vysoké a vyzařuje příjemné světlo přes kovové stínítko ve tvaru mřížky. Žárovku s paticí E27 je možné libovolně zvolit až do 15W. Z důvodu úspory energie a životnosti doporučujeme žárovky LED.
HORACE 31355S Venkovní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, snímač: V: 1,8m, 90°, dosah max. 8m, ŠxV: 225x340, H: 275, bez žárovky 1xE27 LED, max. 15W 230VČerné kovové… Více
Objednací číslo: GLO 31355S
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371414185
Parametry
| Výška v mm | 340 |
| Šířka v mm | 225 |
| Hloubka v mm | 275 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Výkon | 15W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | nerezová ocel / kov |
| Kolekce | HORACE |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Barva | černá |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.