Popis produktu
Philips Hue Play Wall ambientní projekční svítidlo 2x20 W, RGBW, černé provedení
Tato sada dvou dekorativních LED svítidel s projekční technologií ColorCast je navržena pro vytváření výrazných světelných efektů na stěnách v obytných i relaxačních zónách. Svítidla poskytují širokou škálu barevných i bílých odstínů a umožňují synchronizaci světla s hudbou, filmem nebo hraním her. Hlavní roli mají v návrhu atmosférického a akcentního osvětlení, zejména v obývacích pokojích, ložnicích nebo studentských pokojích.Kód / označení výrobce: Hue Play Wall ambientní projekční svítidlo 20W, 1035 lm/m, 2000-6500K, RGB, IP20, (2ks), černá - PHILIPS
Design a konstrukce
Svítidla mají kompaktní tělo z tlakově odlévaného hliníku s matnou povrchovou úpravou v černé barvě. Moderní tvar s jemně zaoblenými liniemi podporuje rovnoměrné rozptýlení světla po ploše stěny. Díky malým rozměrům (výška 15,7 cm, šířka 7,6 cm, délka 9,1 cm) lze svítidla snadno umístit v blízkosti televize, na poličky nebo do rohů místnosti.
Charakter světla
Svítidla poskytují široké spektrum barevného RGB světla a plně nastavitelné bílé světlo v rozmezí 2000-6500 K. Díky vysokému světelnému toku až 2 x 1035 lm (při 4000 K) dokáží nasvítit až trojnásobně větší plochu stěny oproti běžným dekorativním svítidlům. Projekční technologie ColorCast umožňuje plynulé přechody barev a dynamické světelné scény. Stmívání je možné prostřednictvím aplikace Philips Hue, přičemž lze vytvořit jak jemné noční orientační světlo, tak výrazné světelné akcenty. Svítidla jsou kompatibilní s bezdrátovým ovládáním přes Bluetooth a lze je integrovat do systému Philips Hue Bridge pro pokročilé scénáře a synchronizaci s dalšími zařízeními.
Typické použití
Philips Hue Play Wall je určen zejména pro akcentní a atmosférické nasvícení v obytných prostorech. Typické využití zahrnuje zvýraznění stěny za televizí, vytvoření světelné kulisy při sledování filmů, hraní her nebo poslechu hudby. Vhodné je také pro ložnice, studentské pokoje nebo relaxační zóny, kde je žádoucí měnit barevnost a intenzitu světla podle aktuální nálady nebo aktivity.
Technické vlastnosti
- příkon: 2 x 20 W
- světelný tok: až 2 x 1035 lm (při 4000 K)
- teplota chromatičnosti: 2000-6500 K + RGB
- stmívání: přes aplikaci Philips Hue (Bluetooth, Hue Bridge)
- materiál: hliník
- barva: černá
- rozměry: výška 15,7 cm x šířka 7,6 cm x délka 9,1 cm
- krytí: IP20
- životnost: až 25 000 hodin
- napájení: 220-240 V
- třída ochrany: III (velmi nízké napětí)
PHILIPS – chytré osvětlení pro každý kousek prostoru
Pocit skutečného domova přichází nejen se zařízením a doplňky, které si vyberete na míru. Velmi důležitým prvkem v interiéru je světlo. To hraje důležitou roli při využití prostoru, ale také vytvoření pocitu, atmosféry. Záleží na intenzitě, rozprostření i barvě světla. To vše ovlivňují nejen svítidla, ale samozřejmě také světelné zdroje. Lidskému oku je nejpříjemnější LED světlo, které vydávají úsporné LED žárovky či pásky. Tyto světelné zdroje mají řadu výhod, zejména vysokou úsporu energie, výraznou svítivost a zároveň jsou značně ekologické a nezatěžují životní prostředí díky dlouhé životnosti. Firma Philips je inovativní výrobce svítidel a světelných zdrojů, který se zaměřuje právě na moderní a vyhledávané LED světelné zdroje a LED svítidla obecně. Díky variabilitě LED světelných zdrojů lze navrhnout prakticky jakýkoli tvar svítidla a osadit jej LED světelnými zdroji tak, aby esteticky nerušily a zároveň byly maximálně funkční.
Od firmy Philips můžete do interiéru vybírat stolní i stojací lampy, nástěnná i dětská svítidla, lustry, vestavná stropní svítidla, bodové osvětlení i speciální osvětlení do kuchyní a koupelen. K venkovnímu využití jsou určena nástěnná a stropní svítidla či sloupkové a stojací lampy. Philips vyrábí také řadu světelných zdrojů s různými výkony, barevnou teplotou a paticemi. Díky maximálně inovativnímu přístupu nabízí firma Philips moderní svítidla s nadčasovým designem, která vyplní zářivým světlem každý kousek prostoru kolem vás.
Hue Play Wall ambientní projekční svítidlo 20W, 1035 lm/m, 2000-6500K, RGB, IP20, (2ks), černá - PHILIPS
Skladem u výrobce
Termín dodání: 1 týden
Philips Hue Play Wall ambientní projekční svítidlo 2x20 W, RGBW, černé provedeníTato sada dvou dekorativních LED svítidel s projekční technologií ColorCast je navržena pro… Více
Objednací číslo: PH 8720169385993
Výrobce: PHILIPS SVÍTIDLA
EAN: 8720169385993
Parametry
| Výška v mm | 157 |
| Změna barev RGB | ano |
| Stmívatelné | ZigBee |
| Životnost | 25000 |
| Hmotnost g | 1700g |
| Energetická účinnost | F |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 76 |
| Délka v mm | 91 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1035lm |
| Teplota barvy světla | RGB+2000/2700/3000/4000/6500K |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Výkon | 20W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | plast/hliník |
| Barva | černá |
| Kolekce | Play Wall |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | PHILIPS |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.