UKONČENA VÝROBA KapegoLED podvodní svítidlo Fiara 24V DC 10W 3000 K 670 lm 95 mm stříbrná - LIGHT IMPRESSIONS
ZÁRUKA 5 LET
Není vhodné pro chlorovanou vodu.
Parametry
| Světelný tok | 670lm |
| Průměr v mm | 95 |
| Délka v mm | 95 |
| Úhel záření | 25° |
| Stmívatelné | ano, pomocí volitelného ovládání |
| Životnost | 25000h |
| Počet sepnutí | 100000 |
| Hmotnost g | 1703 |
| Úhel vyklopení | 180° |
| Ochrana IP | IP68 |
| Svítivost | 1351cd |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Napájecí napětí | 24V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | stříbrná |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Včetně trafa | ne |
| Šířka v mm | 106 |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Výkon | 10W |
| Výška v mm | 150 |
| Index podání barev | 80 |
| Materiál | ocel |
| Výrobce | LIGHT IMPRESSIONS |
| Energetická účinnost | G |
| Třída ochrany | III |
| Okolní teplota | -20 až 50 °C |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.