Popis produktu
Podhledové svítidlo Fill 5W Square z kolekce funkčního osvětlení značky Azzardo v hranaté verzi je určeno pro stropní zapuštěnou montáž do interiéru. Vzhledem k nízkému krytí IP20 není vhodné do koupelny a místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Svítidlo je zhotoveno z odolného hliníku s bílou povrchovou úpravou. Součástí je integrovaný LED zdroj o příkonu 1 x 5 W se svítivostí až 425 lm a teplotou chromatičnosti 4000K (studené bílé světlo). Intenzitu světla není možné stmívat. Pro montáž je potřeba otvor o průměru 40 mm. Celkové rozměry svítidla činí 30 x 45 x 45 mm. Hloubka zapuštění dosahuje 28 mm. Je napájeno ze sítě na 230 V a vztahuje se na něj záruka 3 roky.
LED Stropní podhledové svítidlo Azzardo Fill 5W S 4000K white AZ3378 5W 425lm 4000K IP20 4,5cm hranaté bílé - AZZARDO
Termín dodání: na dotaz
Podhledové svítidlo Fill 5W Square z kolekce funkčního osvětlení značky Azzardo v hranaté verzi je určeno pro stropní zapuštěnou montáž do interiéru. Vzhledem k nízkému krytí IP20… Více
Objednací číslo: AZZ AZ3378
Výrobce: AZZARDO
EAN: 5901238433781
Parametry
| Výška v mm | 30 |
| Hmotnost g | 120 |
| Energetická účinnost | G |
| Šířka v mm | 45 |
| Délka v mm | 45 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 425lm |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Výkon | 5W |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Patice | LED |
| Zápustná hloubka v mm | 28 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Azzardo |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | AZZARDO |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.