Popis produktu
Role 5m - 14,4W /m, 1280lm/m, změna teploty chromatičnosti 2200-6500K, pro další příslušenství (ovládání, napaječ ...) nás kontaktujte, poradíme Vám!
VÝPRODEJ (náhrada SLC S18051) // LED pásek SLC Tunable White 24V 14,4W IP20 2200-6500K - TLG
VYSTAVENO NA STUDIU
Skladem u výrobce 0 ks
Role 5m - 14,4W /m, 1280lm/m, změna teploty chromatičnosti 2200-6500K, pro další příslušenství (ovládání, napaječ ...) nás kontaktujte, poradíme Vám!
Objednací číslo: SLC S14036
Výrobce: TLG
EAN: 7070938062688
Parametry
| Výška v mm | 1 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Patice | LED |
| Ochrana IP | IP20 |
| Stmívatelné | ano |
| Teplota barvy světla | 2200-6500K |
| Včetně trafa | ne |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 50000h |
| Index podání barev | 90 |
| Hmotnost g | 220g |
| Průměr v mm | 10 |
| Výkon | 72W |
| Materiál | plast / kov |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 196 |
| Šířka v mm | 10 |
| Napájecí napětí | 24V DC |
| Max. příkon světelného zdroje | 72W |
| Světelný tok | 6400lm |
| Délka v mm | 5000 |
| Výrobce | TLG |
| Energetická účinnost | E |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.