Popis produktu
Ponořte svůj obytný prostor nebo venkovní prostor do přirozeného a atmosférického světla se stolní lampou ASKIA LED na baterie. Její elegantní černý vzhled v kombinaci s okouzlujícím ratanovým stínidlem zaujme pěknou hrou světla. S teplou bílou barevnou teplotou 3000 K vytváří stolní lampa útulnou atmosféru a lze ji také flexibilně umístit. Díky 3-úrovňovému dotykovému stmívači můžete regulovat jas této stolní lampy ve třech úrovních a přizpůsobit si ji tak svým osobním potřebám. Stolní lampa se používá zcela bezdrátově a poskytuje teplé světlo po dobu až 3 hodin. ASKIA k nabíjení vyžaduje pouze přiložený USB kabel (dodáváno bez adaptéru). Přesvědčte se o flexibilitě a ponořte svůj domov do útulného prostředí.
UKONČENA VÝROBA ASKIA LED stolní lampa černá ratanové stínidlo na baterie IP54 USB na baterie dotykový stmívač 3000K - JUST LIGHT
Ponořte svůj obytný prostor nebo venkovní prostor do přirozeného a atmosférického světla se stolní lampou ASKIA LED na baterie. Její elegantní černý vzhled v kombinaci s… Více
Objednací číslo: LD 19264-18
Výrobce: JUSTLIGHT
EAN: 4043689002114
Parametry
| Výška v mm | 300 |
| Stmívatelné | ano |
| Hmotnost g | 580 |
| Šířka v mm | 160 |
| Průměr v mm | 160 |
| Délka v mm | 160 |
| Ochrana IP | IP54 |
| Světelný tok | 190lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Výkon | 3W |
| Napájecí napětí | 5V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | ratan |
| Barva | černá/hnědá |
| Výrobce | JUST LIGHT |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.