UKONČENA VÝROBA LED stropní svítidlo hvězdné nebe, CCT, noční světlo, dálkový ovladač, stmívatelné - BRILO
Parametry
| Výška v mm | 118 |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 25000h |
| Průměr v mm | 755 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 4000lm |
| Teplota barvy světla | 3000/4000/6500K |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | plast/kov |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | BRILONER |
| Třída ochrany | I |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.