LED žárovka A60 E27 1,7W zlatá - NORDLUX
Parametry
| Úhel záření | 300.00° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 15000h |
| Počet sepnutí | 20000 |
| Energetická účinnost | A+ |
| Průměr v mm | 60 |
| Délka v mm | 104 |
| Světelný tok | 100lm |
| Teplota barvy světla | 2000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 1,7W |
| Výkon | 1,7W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Materiál | sklo |
| Barva | zlatá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | NORDLUX |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.