Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov bílý, akryl opál, Ø490, V: 1230, včetně 1xLED 40W 230V, 1430lm, 3000K
Moderní závěsné svítidlo LED ze série Lincoln se vám bude líbit. Zaujme svým neobvyklým designem. Maximální výška svítidla je 123cm. Integrovaný 32W LED zdroj svítí intenzitou 1430 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů.
LINCOLN 67123-40H Závěsné svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 2 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo, kov bílý, akryl opál, Ø490, V: 1230, včetně 1xLED 40W 230V, 1430lm, 3000KModerní závěsné svítidlo LED ze série Lincoln se vám bude líbit. Zaujme svým neobvyklým… Více
Objednací číslo: GLO 67123-40H
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371393787
Parametry
| Výška v mm | 1230 |
| Průměr v mm | 490 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1430lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 40W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | bílá / opál |
| Kolekce | LINCOLN |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Materiál | kov / akrylát |
| U výrobce dostupných | 2 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.