Popis produktu
Praktické LED svorkové světlo v bílé řadě ze série Nordlux Mento. Díky své chytré upínací funkci může být světlo namontováno na nespočetných místech v domácnosti, jako je hrana stolu nebo knihovna. Vestavěná LED dioda dává přesné světlo, vhodné pro činnosti, jako je čtení. Díky tomu je perfektní jako noční světlo nebo světlo na čtení u pohovky.
// Lampa s klipem Mento 1x2,52W LED bílá - NORDLUX
Termín dodání: na dotaz
Praktické LED svorkové světlo v bílé řadě ze série Nordlux Mento. Díky své chytré upínací funkci může být světlo namontováno na nespočetných místech v domácnosti, jako je hrana… Více
Parametry
| Výška v mm | 400 |
| Průměr stínidla v mm | 35 |
| Délka přívodního kabelu v mm | 1800 |
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 60° |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Počet sepnutí | 10000 |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 65 |
| Průměr v mm | 35 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 130lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Výkon | 3W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Barva | bílá / černá |
| Kolekce | Mento |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | NORDLUX |
| Energetická účinnost | G |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.