Popis produktu
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače, Ø380, V: 130, včetně 1xLED 20W, 230V, 1002lm, změna barvy světla 3000-4000-6000
Kruhové stropní svítidlo (Ø 38 cm) ze série Barca v retro stylu je s černobílým plastovým stínítkem. Svítidlo lze nastavit pomocí nástěnného vypínače ve 3 krocích. 20W LED zdroj svítí intenzitou 1002 lumenů s teplotou světla 3000 - 4000 - 6000 Kelvinů. Lze kombinovat s modely ze stejné série pro doplnění vzhledu vašeho interiéru.
MAGGY 15385D1 Stropní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače, Ø380, V: 130, včetně 1xLED 20W, 230V, 1002lm, změna barvy světla 3000-4000-6000Kruhové… Více
Objednací číslo: GLO 15385D1
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371400225
Parametry
| Výška v mm | 130 |
| Průměr v mm | 380 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1002lm |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Výkon | 20W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov / plast |
| Kolekce | MAGGY |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Barva | bílá |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.