UKONČENA VÝROBA Nábytkové přisazené svítidlo Mia III stříbrné 14W 4000K - LIGHT IMPRESSIONS
ZÁRUKA 5 LET
Parametry
| Světelný tok | 620lm |
| Výkon | 14,3W |
| Třída ochrany | III |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Délka v mm | 1000 |
| Vyměřený výkon | 14,3W |
| Úhel záření | 115° |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Spotřeba energie | 15 kWh/1000h |
| Svítivost | 219cd |
| Okolní teplota | -5 až 40 °C |
| Včetně trafa | ne |
| Materiál | hliník |
| Životnost | 30000h |
| Ochrana IP | IP20 |
| Hmotnost g | 400 |
| Energetická účinnost | G |
| Barva | stříbrná |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Počet sepnutí | 100000 |
| Patice | LED |
| Napájecí napětí | 24V DC |
| Šířka v mm | 37.6 |
| Výška v mm | 7.62 |
| Stmívatelné | ano, dotykem |
| Max. příkon světelného zdroje | 14,3W |
| Výrobce | LIGHT IMPRESSIONS |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Kolekce | Mia |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.