Popis produktu
Nástěnné svítidlo Fletcher používá pouze pravé úhly v jednom souvislém kusu kovu, pracuje na stejných principech jako holandské modernistické umělecké hnutí De Stijl. Přímé čáry působící na svislých a vodorovných rovinách vedou design svítidla. Mezitím zužující se stínítko nabízí jemný kontrast a krásně stupňovitá zadní deska vytváří pocit hloubky.
Nástěnné svítidlo FLETCHER mosaz/hedvábí nikl/bílá E14 1x60W - HUDSON VALLEY
Nástěnné svítidlo Fletcher používá pouze pravé úhly v jednom souvislém kusu kovu, pracuje na stejných principech jako holandské modernistické umělecké hnutí De Stijl. Přímé čáry… Více
Parametry
| Výška v mm | 387.4 |
| Šířka v mm | 133.4 |
| Délka v mm | 190.5 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | mosaz/hedvábí |
| Barva | nikl/bílá |
| Kolekce | FLETCHER |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.